DemirDöküm Servis

DemirDöküm Servis hizmetleri, Türkiye ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen servis organizasyonlarındandır. ili dahil tüm yurtta yaygın servis ağı ile özel donanımlı servis teknikerleri ve yetkili servisleri ile hizmet vermektedir.

DemirDöküm geniş ürün gamına göre uzmanlaştırılmış yetkili servislerimiz ve servis teknikerlerimiz tüketiciye hızlı, zamanında ve yüksek standartta hizmet verebilmek için MİM ile koordineli olarak çalışmaktadır.

DemirDöküm güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, yetkili servislerimiz için tek yapmanız gereken 0850 222 1 833 numaralı telefondan DemirDöküm - MİM (Müşteri İletişim Merkezi)'i aramak. Tüm yurtta yaygın yetkili servis ağı ile DemirDöküm cihazlarınızı uzun yıllar güvenle kullanmanız için hizmet veriyoruz.

Bizim için önemlisiniz. Yuvanızın, sizin, sevdiklerinizin ısı konforu, can ve mal güvenliği ve cihaz bütünlüğünüz için yetkilendirilmemiş kurum veya kişilerden servis, bakım ve tamir hizmeti almaktan kaçınınız.

İstanbul Küçükçekmece DemirDöküm yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Bilgin Teknik / DemirDöküm Yetkili Servis

Adres : Yenibosna Merkez Mah. Bahçıvan Sok. 3/A Bahçelievler - İstanbul
Tel : 0850 222 1 833
E-Mail : bahcelievler@demirdokumservis.com.tr
Web : bahcelievler.demirdokumservis.com.tr

Demirhan Teknik Servis / DemirDöküm Yetkili Servis

Adres : Kartaltepe Mah. Hayırlı Cad. 5. Gül Sk. 4 B 1 Küçükçekmece - İstanbul
Tel : 0850 222 1 833
E-Mail : kucukcekmece@demirdokumservis.com.tr
Web : kucukcekmece.demirdokumservis.com.tr